Nieuws Overzicht


Wedstrijdschema Waasland Cup 2018-2019 voor U13

Waaslandcup 2018-2019 voor U-13
                       
Datum Uur Wedstrijd Uitslag Penalties
    KFC Vrasene B - A. Stekene    
    FC Daknam B - Waasland-Beveren    
    FC Daknam A - VK White Boys    
7/12/2018 18u00 HRS Haasdonk - Sv. Melsele C 2-2 5-5
    FC Bosdam - KFC Vrasene A    
    KFC Heikant - Sv. Melsele B    
8/12/2018 10u00 KSK Klinge - Sp. Waasmunster    
8/12/2018 10u30 FC Oppuurs - Sv. Melsele A    
    SK St-Niklaas - KFC St-Gillis W    
    KFC St-Gillis W - KFC Vrasene B    
14/12/2018 18u15 SV. Melsele A - FC Daknam B    
    Sp. Waasmunster - FC Bosdam    
14/12/2018 18u00 Sv. Melsele B - HRS Haasdonk    
    KFC Vrasene A - FC Daknam A    
14/11/2018 18u00 Sv. Melsele C - KFC Heikant 2-10 1-2
    VK White Boys - KSK Klinge    
7/11/2018 18u30 Waasland-Beveren - FC Oppuurs 1-2 3-1
    A. Stekene - SK St-Niklaas    
    KFC Vrasene B - HRS Haasdonk    
    A. Stekene - Sp. Waasmunster    
7/11/2018 18u15 Sv. Melsele C - KSK Klinge 7-1 4-2
9/12/2018 10u00 FC Daknam B - FC Bosdam    
    Waasland-Beveren - Sv. Melsele A    
    KFC Vrasene A - FC Oppuurs    
    FC Daknam A - Sv. Melsele B    
    VK White Boys - KFC St-Gillis W    
    KFC Heikant - SK St-Niklaas    
    KSK Klinge - KFC Vrasene B    
    Sv. Melsele B - A. Stekene    
18/12/2018 18u30 HRS Haasdonk - FC Daknam B    
    KFC St-Gillis W - Waasland-Beveren    
31/10/2018 18u30 SK St-Niklaas - FC Daknam A 2-0 0-1
    FC Bosdam - VK White Boys    
22/11/2018 18u15 Sv. Melsele A - Sv. Melsele C 18-0 3-2
    Sp. Waasmunster - KFC Vrasene A    
    FC Oppuurs - KFC Heikant    
         
Voorlopige Stand          
                       
1. Sv. Melsele C 4 1 2 1 11-31 12-12 4          
2. Sv. Melsele A 1 1 0 0 18-0 3-2 3          
3. KFC Heikant 1 1 0 0 10-2 2-1 3          
4. SK St-Niklaas 1 1 0 0 2-0 0-1 3          
5. FC Oppuurs 1 1 0 0 2-1 1-3 3          
6. HRS Haasdonk 1 0 0 1 2-2 5-5 1          
7. Waasland-Beveren 1 0 1 0 1-2 3-1 0          
8. FC Daknam A 1 0 1 0 0-2 1-0 0          
9. KSK Klinge 1 0 1 0 1-7 2-4 0          
KFC Vrasene A                  
KFC Vrasene B                  
A. Stekene                  
FC Daknam B                  
FC Bosdam                  
Sv. Melsele B                  
Sp. Waasmunster                  

Wedstrijdschema Waasland Cup 2018-2019 voor U12

Waaslandcup 2018-2019 voor U-12
                       
Datum Uur Wedstrijd Uitslag Penalties
24/10/2018 19u00 KSV Branst - A. Stekene 14-1 3-1
    VK White Boys B - FC Daknam B    
    KFC St-Gillis W - FC Daknam A    
    KFC Moerbeke - KFC Vrasene B    
17/10/2018 18u30 FC Bosdam A - Sv. Melsele 1-4 0-4
    KFC Vrasene A - HRS Haasdonk    
    FC Oppuurs - SVE Bazel    
8/12/2018 13u15 VK White Boys A - FC Bosdam B 2-1 1-3
    VK White Boys A - KSV Branst    
    A. Stekene - FC Bosdam B    
    FC Oppuurs - VK White Boys B    
    FC Daknam B - SVE Bazel    
    KFC Vrasene A - KFC St-Gillis W    
    FC Daknam A - HRS Haasdonk    
14/11/2018 18u30 FC Bosdam A - KFC Moerbeke 3-3 2-4
    KFC Vrasene B - Sv. Melsele    
    KSV Branst - FC Bosdam A    
    Sv. Melsele - A. Stekene    
4/11/2018 12u45 VK White Boys B - KFC Vrasene A 1-6 0-0
19/12/2018 18u30 HRS Haasdonk - FC Daknam B    
    KFC St-Gillis W - FC Oppuurs    
    SVE Bazel - FC Daknam A    
    KFC Moerbeke - VK White Boys A    
25/10/2018 18u30 FC Bosdam B - KFC Vrasene B 0-18 1-4
    FC Daknam A - KSV Branst    
    A. Stekene - KFC St-Gillis W    
9/12/2018 10u00 FC Daknam B - KFC Moerbeke    
    KFC Vrasene B - VK White Boys B    
    SVE Bazel - FC Bosdam A    
15/12/2018 11u30 Sv. Melsele - FC Oppuurs    
    FC Bosdam B - KFC Vrasene A    
12/12/2018 18u30 HRS Haasdonk - VK White Boys A    
         
Voorlopige Stand          
                       
1. KFC Vrasene B 1 1 0 0 18-0 4-1 3          
2. KSV Branst 1 1 0 0 14-1 3-1 3          
3. KFC Vrasene A 1 1 0 0 6-1 0-0 3          
4. Sv. Melsele 1 1 0 0 4-1 4-0 3          
5. VK White Boys A 1 1 0 0 2-1 1-3 3          
6. KFC Moerbeke 1 0 0 1 3-3 4-2 1          
7. FC Bosdam A 2 0 1 1 4-7 2-8 1          
8. VK White Boys B 1 0 1 0 1-6 0-0 0          
9. A. Stekene 1 0 1 0 1-14 1-3 0          
10. FC Bosdam B 2 0 2 0 1-20 4-5 0          
FC Daknam A                  
FC Daknam B                  
KFC St-Gillis W                  
HRS Haasdonk                  
FC Oppuurs                  
SVE Bazel                  

Wedstrijdschema Waasland Cup 2018-2019 voor U10

Waaslandcup 2018-2019 voor U-10
                       
Datum Uur Wedstrijd Uitslag Penalties
    KFC Moerbeke - VK White Boys    
    Sv. Melsele - KFC St-Gillis W    
    A. Stekene - FC Oppuurs    
15/11/2018 18u30 FCH St-Pauwels - KFC Heikant 0-11 1-5
    KFC Vrasene - SVE Bazel    
    Waasland-Beveren - HRS Haasdonk    
25/10/2018 18u30 FC Bosdam - FC Daknam 11-1 0-0
24/10/2018 18u00 SK St-Niklaas - KFC Moerbeke 7-0 2-2
    VK White Boys - FC Daknam    
6/12/2018 18u30 Sv. Melsele - FC Bosdam    
    KFC St-Gillis W - HRS Haasdonk    
    A. Stekene - Waasland-Beveren    
    FC Oppuurs - SVE Bazel    
    FCH St-Pauwels - KFC Vrasene    
    KFC Heikant - SK St-Niklaas    
    KFC Moerbeke - Waasland-Beveren    
8/12/2018 11u00 VK White Boys - FCH St-Pauwels 1-14 1-4
    KFC Vrasene - Sv. Melsele    
    KFC St-Gillis W - KFC Heikant    
    FC Daknam - FC Oppuurs    
15/11/2018 18u00 SVE Bazel - FC Bosdam 4-5 2-2
    HRS Haasdonk - SK St-Niklaas    
    SK St-Niklaas - A. Stekene    
15/12/2018 12u00 HRS Haasdonk - KFC Moerbeke    
28/11/2018 18u00 SVE Bazel - VK White Boys 13-3 4-2
8/12/2018 10u30 FC Oppuurs - Sv. Melsele    
    FC Bosdam - KFC St-Gillis W    
    FC Daknam - FCH St-Pauwels    
    KFC Heikant - A. Stekene    
    Waasland-Beveren - KFC Vrasene    
         
Voorlopige Stand          
                       
1. FC Bosdam 2 2 0 0 16-5 2-2 6          
2. KFC Heikant 1 1 0 0 11-0 5-1 3          
3. SVE Bazel 2 1 1 0 17-8 6-4 3          
4. SK St-Niklaas 1 1 0 0 7-0 2-2 3          
5. FCH St-Pauwels 2 1 1 0 14-12 5-6 3          
6. KFC Moerbeke 1 0 1 0 0-7 2-2 0          
7. FC Daknam 1 0 1 0 1-11 0-0 0          
8. VK White Boys 2 0 2 0 4-27 3-8 0          
Sv. Melsele                  
KFC St-Gillis W                  
A. Stekene                  
FC Oppuurs                  
KFC Vrasene                  
Waasland-Beveren                  
HRS Haasdonk                  

Wedstrijdschema Waasland Cup 2018-2019 voor U9

Waaslandcup 2018-2019 voor U-9
                       
Datum Uur Wedstrijd Uitslag Penalties
    FC Bosdam B - SK St-Niklaas B    
    FC Daknam B - SK St-Niklaas A    
    KFC Moerbeke - HRS Haasdonk    
    KFC Vrasene - KFC Wintam    
28/11/2018 18u30 KSV Bornem - KSV Branst 1-11 3-4
    WS Sombeke - FC Bosdam A    
    Sv. Melsele B - VK White Boys    
    Sv. Melsele A - A. Stekene    
    FC Daknam A - SVE Bazel    
21/11/2018 18u30 SVE Bazel - FC Bosdam B 14-4 4-3
    A. Stekene - FC Daknam B    
5/12/2018 18u30 VK White Boys - KSV Bornem 12-1 3-1
    FC Bosdam A - KFC Vrasene    
21/10/2018 11u30 KSV Branst - KFC Moerbeke 7-7 4-2
    KFC Wintam - WS Sombeke    
15/12/2018 10u00 HRS Haasdonk - Sv. Melsele B    
16/10/2018 18u00 SK St-Niklaas A - Sv. Melsele A 12-5 2-0
2/10/2018 18u00 SK St-Niklaas B - FC Daknam A 8-7 3-2
14/11/2018 18u30 FC Bosdam B - KFC Vrasene 8-12 4-4
    SK St-Niklaas B - VK White Boys    
    KFC Wintam - Sv. Melsele B    
9/12/2018 10u00 FC Daknam B - KSV Bornem    
    SK St-Niklaas A - A. Stekene    
    KSV Branst - Sv. Melsele A    
    KFC Moerbeke - FC Bosdam A    
8/12/2018 10u00 HRS Haasdonk - SVE Bazel 19-3 5-2
    WS Sombeke - FC Daknam A    
    Sv. Melsele B - FC Bosdam B    
17/10/2018 18u30 FC Bosdam A - SK St-Niklaas B 17-5 4-5
    KFC Vrasene - FC Daknam B    
28/11/2018 18u00 SVE Bazel - SK St-Niklaas A 4-14 4-3
9/12/2018 10u00 FC Daknam A - KFC Moerbeke    
27/02/2019 18u30 KSV Bornem - HRS Haasdonk    
    A. Stekene - KFC Wintam    
    VK White Boys - KSV Branst    
    Sv. Melsele A - WS Sombeke    
         
Voorlopige Stand          
                       
1. SK St-Niklaas A 2 2 0 0 31-9 5-4 6          
2. KSV Branst 2 1 0 1 18-8 8-5 4          
3. HRS Haasdonk 1 1 0 0 19-3 5-2 3          
4. FC Bosdam A 1 1 0 0 17-5 4-5 3          
5. VK White Boys 1 1 0 0 12-1 3-1 3          
6. KFC Vrasene 1 1 0 0 12-8 4-4 3          
7. SK St-Niklaas B 2 1 1 0 13-24 8-6 3          
8. SVE Bazel 3 1 2 0 21-37 10-11 3          
9. KFC Moerbeke 1 0 0 1 7-7 2-4 1          
10. FC Daknam A 1 0 1 0 7-8 2-3 0          
11. Sv. Melsele A 1 0 1 0 5-12 0-2 0          
12. FC Bosdam B 2 0 2 0 12-26 7-8 0          
13. KSV Bornem 2 0 2 0 2-23 4-7 0          
KFC Wintam                  
WS Sombeke                  
Sv. Melsele B                  
A. Stekene                  

Wedstrijdschema Waasland Cup 2018-2019 voor U8

Waaslandcup 2018-2019 voor U-8
                       
Datum Uur Wedstrijd Uitslag Penalties
12/12/2018 18u00 HRS Haasdonk - KFC Heikant    
    Sv. Melsele B - A. Stekene    
    Sv. Melsele A - FC Oppuurs    
14/11/2018 18u00 FC Bosdam A - SK St-Niklaas 6-10 3-4
    KFC St-Gillis W - SVE Bazel    
    KFC Vrasene B - FC Bosdam B    
    KFC Moerbeke - FC Daknam B    
    VK White Boys - KFC Vrasene A    
5/12/2018 18u30 KSV Bornem - FCH St-Pauwels 15-8 1-3
    FC Daknam A - HRS Haasdonk    
    KFC Heikant - FCH St-Pauwels    
16/11/2018 18u00 Sv. Melsele B - KSV Bornem 4-21 4-4
    A. Stekene - KFC Vrasene A    
5/12/2018 18u00 FC Oppuurs - VK White Boys 8-11 3-3
9/12/2018 13u00 FC Daknam B - Sv. Melsele A    
17/10/2018 18u00 FC Bosdam A - KFC Moerbeke 3-8 1-4
17/10/2018 18u00 SK St-Niklaas - FC Bosdam B 13-6 1-1
    KFC St-Gillis W - KFC Vrasene B    
7/11/2018 18u00 SVE Bazel - FC Daknam A 9-9 1-2
8/12/2018 10u00 HRS Haasdonk - SVE Bazel    
14/11/2018 18u00 FC Bosdam B - Sv. Melsele B 9-13 1-5
    FC Daknam B - A. Stekene    
    KFC Vrasene A - FC Bosdam A    
    FCH St-Pauwels - KFC St-Gillis W    
    KFC Moerbeke - FC Oppuurs    
8/12/2018 11u00 VK White Boys - Sv. Melsele A 6-12 3-4
27/02/2019 18u30 KSV Bornem - KFC Heikant    
    KFC Vrasene B - SK St-Niklaas    
    KFC Vrasene A - HRS Haasdonk    
    KFC Heikant - KFC Vrasene B    
    SVE Bazel - Sv. Melsele B    
    A. Stekene - KFC St-Gillis W    
    FC Oppuurs - FC Daknam A    
3/10/2018 18u00 SK St-Niklaas - FC Daknam B 17-2 2-0
    FC Bosdam B - VK White Boys    
    Sv. Melsele A - KSV Bornem    
9/12/2018 13u00 FC Daknam A - FC Bosdam A    
14/11/2018 18u00 FCH St-Pauwels - KFC Moerbeke 7-9 5-1
         
Voorlopige Stand          
                       
1. SK St-Niklaas 3 3 0 0 40-14 7-4 9          
2. KSV Bornem 2 2 0 0 36-12 5-7 6          
3. KFC Moerbeke 2 2 0 0 17-10 5-6 6          
4. Sv. Melsele A 1 1 0 0 12-6 4-3 3          
5. VK White Boys 2 1 1 0 17-20 6-7 3          
6. Sv. Melsele B 2 1 1 0 17-30 9-5 3          
7. FC Daknam A 1 0 0 1 9-9 2-1 1          
8. SVE Bazel 1 0 0 1 9-9 1-2 1          
9. FC Oppuurs 1 0 1 0 8-11 3-3 0          
10. FCH St-Pauwels 2 0 2 0 15-24 8-2 0          
11. FC Bosdam A 2 0 2 0 9-18 4-8 0          
12. FC Bosdam B 2 0 2 0 15-26 2-6 0          
13. FC Daknam B 1 0 1 0 2-17 0-2 0          
HRS Haasdonk                  
KFC Heikant                  
A. Stekene                  
KFC St-Gillis W                  
KFC Vrasene A                  
KFC Vrasene B                  

Wedstrijdschema Waasland Cup 2018-2019 voor U7

Waaslandcup 2018-2019 voor U-7
                       
Datum Uur Wedstrijd Uitslag Penalties
    FC Daknam - HRS Haasdonk    
    KFC Wintam - Sv. Melsele    
    KFC Moerbeke - KFC Vrasene    
    VK White Boys - SK St-Niklaas    
    A. Stekene - FC Daknam    
12/12/2018 18u30 HRS Haasdonk - KFC Wintam    
    Sv. Melsele - KFC Moerbeke    
    KFC Vrasene - VK White Boys    
    SK St-Niklaas - A. Stekene    
9/12/2018 13u00 FC Daknam - Sv. Melsele    
    A. Stekene - HRS Haasdonk    
11/11/2018 12u30 KFC Wintam - KFC Vrasene 7-9 3-4
24/10/2018 18u00 SK St-Niklaas - KFC Moerbeke 14-0 5-1
8/12/2018 9u30 VK White Boys - KFC Wintam 2-18 1-4
    KFC Moerbeke - FC Daknam    
15/12/2018 10u00 HRS Haasdonk - VK White Boys    
    KFC Vrasene - A. Stekene    
17/10/2018 18u00 Sv. Melsele - SK St-Niklaas 5-11 5-4
         
Eindstand          
                       
1. SK St-Niklaas 2 2 0 0 25-5 9-6 6          
2. KFC Wintam 2 1 1 0 25-11 7-5 3          
3. KFC Vrasene 1 1 0 0 9-7 4-3 3          
4. Sv. Melsele 1 0 1 0 5-11 5-4 0          
5. KFC Moerbeke 1 0 1 0 0-14 1-5 0          
6. VK White Boys 1 0 1 0 2-18 1-4 0          
FC Daknam                  
HRS Haasdonk                  
A. Stekene                  

Wedstrijdschema Waasland Cup 2018-2019 voor U11

Waaslandcup 2018-2019 voor U-11
                       
Datum Uur Wedstrijd Uitslag Penalties
9/12/2018 14u30 FC Daknam B - FC Bosdam    
    KFC Vrasene B - HRS Haasdonk    
    KFC Heikant - KFC Moerbeke    
    FC Daknam A - A. Stekene    
    Waasland-Beveren - SK St-Niklaas    
    Sv. Melsele - VK White Boys    
    KFC Vrasene A - FC Daknam B    
25/10/2018 18u30 FC Bosdam - KFC Vrasene B 2-7 0-0
15/12/2018 12u00 HRS Haasdonk - KFC Moerbeke    
    KFC Heikant - FC Daknam A    
25/11/2018 13u00 A. Stekene - Waasland-Beveren 0-1 3-3
30/11/2018 18u00 SK St-Niklaas - Sv. Melsele 1-3 4-4
4/11/2018 12u45 VK White Boys - KFC Vrasene A 1-5 1-3
    FC Daknam B - KFC Heikant    
    KFC Vrasene B - A. Stekene    
    KFC Moerbeke - SK St-Niklaas    
9/12/2018 10u00 FC Daknam A - VK White Boys    
    FC Bosdam - Waasland-Beveren    
19/12/2018 18u30 HRS Haasdonk - Sv. Melsele    
    KFC Vrasene A - FC Daknam A    
    Waasland-Beveren - FC Daknam B    
    VK White Boys - FC Bosdam    
    SK St-Niklaas - KFC Vrasene B    
16/11/2018 18u00 Sv. Melsele - KFC Heikant 2-0 2-4
    A. Stekene - HRS Haasdonk    
    KFC Moerbeke - KFC Vrasene A    
         
Eindstand          
                       
1. Sv. Melsele 2 2 0 0 5-1 6-8 6          
2. KFC Vrasene B 1 1 0 0 7-2 0-0 3          
3. KFC Vrasene A 1 1 0 0 5-1 3-1 3          
4. Waasland-Beveren 1 1 0 0 1-0 3-3 3          
5. A. Stekene 1 0 1 0 0-1 3-3 0          
6. SK St-Niklaas 1 0 1 0 1-3 4-4 0          
7. KFC Heikant 1 0 1 0 0-2 4-2 0          
8. VK White Boys 1 0 1 0 1-5 1-3 0          
9. FC Bosdam 1 0 1 0 2-7 0-0 0          
                   

Wedstrijdschema Waasland Cup 2018-2019 voor U15

Waaslandcup 2018-2019 voor U-15
                       
Datum Uur Wedstrijd Uitslag Penalties
17/10/2018 19u00 VK White Boys - KFC Moerbeke 1-3 0-0
    Sv. Melsele B - A. Stekene    
    FC Oppuurs - Sv. Melsele C    
    KFC Vrasene A - FC Bosdam    
4/10/2018 19u30 SK St-Niklaas - FC Daknam 7-0 1-2
    Sv. Melsele A - KFC Vrasene B    
    A. Stekene - VK White Boys    
    KFC Moerbeke - Sv. Melsele B    
    FC Bosdam - FC Oppuurs    
    Sv. Melsele C - KFC Vrasene A    
    KFC Vrasene B - SK St-Niklaas    
    FC Daknam - Sv. Melsele A    
    VK White Boys - KFC Vrasene A    
    KFC Moerbeke - FC Bosdam    
    Sv. Melsele B - SK St-Niklaas    
    A. Stekene - FC Daknam    
    FC Oppuurs - Sv. Melsele A    
    Sv. Melsele C - KFC Vrasene B    
    KFC Vrasene B - VK White Boys    
    Sv. Melsele A - KFC Moerbeke    
17/10/2018 18u30 FC Bosdam - A. Stekene 2-1 5-4
    KFC Vrasene A - Sv. Melsele B    
    FC Daknam - FC Oppuurs    
12/11/2018 18u30 SK St-Niklaas - Sv. Melsele C 1-3 3-4
         
Voorlopige Stand          
                       
1. SK St-Niklaas 2 1 1 0 8-3 4-6 3          
2. Sv. Melsele C 1 1 0 0 3-1 4-3 3          
3. KFC Moerbeke 1 1 0 0 3-1 0-0 3          
4. FC Bosdam 1 1 0 0 2-1 5-4 3          
5. A. Stekene 1 0 1 0 1-2 4-5 0          
6. VK White Boys 1 0 1 0 1-3 0-0 0          
7. FC Daknam 1 0 1 0 0-7 2-1 0          

Info deelnemende ploegen Waaslandcup 2018-2019

Info Deelnemende Ploegen Waaslandcup 2018-2019
         
Ploeg Stamnr Contact  E-mail Telefoon
SVE Bazel 2794 Marco Cuyt jeugd@svebazel.be 0474/249552
KSV Bornem 342 Ronald De Sager ronald.de.sager@telenet.be 0495/505107
FC Bosdam 9514 Raf Van Wiele tornooien@bosdam.be 0473/771074
KSV Branst 5517 Joachim Ivens joachimdendartser@hotmail.com 0473/456691
FC Daknam 9125 Stef Rooman stef.rooman@telenet.be 0479/998331
HRS Haasdonk 9524 Ruben Pieters ruben-pieters@hotmail.com 0489/924720
KFC Heikant Zele 4174 Björn Van Eetvelde vaneetvelde.bjorn@gmail.com 0486/894171
KSK Klinge 4211 Ken Schoenmaekers xan_ken@hotmail.com 0494/265211
Sv. Melsele 3541 Wim Van Robbroeck tornooien@kvksveltamelsele.be 0496/129186
Sv. Melsele 3541 Luc Segers luc.segers@somatisystems.be 0495/205024
KFC Moerbeke 2990 Melissa Van Everbroeck vaneverbroeck_melissa@hotmail.com 0479/652648
FC Oppuurs 8765 Johan Verelst verelst_johan@hotmail.com 0475/901017
A. Stekene 8552 Wim De Roos wim.deroos@telenet.be 0496/980322
KFC St-Gillis W 4385 Raoul De roeck raoul.de.roeck@telenet.be  
KFC St-Gillis W 4385 Kris de Landtsheer kris@sporting-sintgilliswaas.be  
SK St-Niklaas 9264 Eric Verschuren tornooisecretariaat@sknsn.be 0470/465008
FCH St-Pauwels 5049 Tom Malschaert malschaert.tom@gmail.com 0475/336142
WS Sombeke 3693 Van Huffel Daniel jeugdsombeke@gmail.com 0477/258898
KFC Vrasene 3623 Koen Vanwynsberghe hogenakker@skynet.be 0478/210602
Waasland-Beveren 4068 Van Campfort Jean-Pierre vancampfortjeanpierre@live.be 0477/719849
Sp. Waasmunster 2637 Nelis Danny dannyspartanelis@outlook.be 0473/436809
VK White Boys 8101 Van Everbroeck Peter van.everbroeck.peter@telenet.be 0474/343783
KFC Wintam 3911 Ivan De Hertog jeugdkfcwintam@gmail.com 0498/680647

De finales van de Waasland Cup

Finales op Zondag 28 april


Finalewedstrijden Waaslandcup 2018-2019

Finalewedstrijden in de loop van de maand april.


Halve finales Waasland Cup

De halve finales gaan door op zondag 21 april.


Reglement Waaslandcup 2018-2019

Reglement Waaslandcup 2018-2019

  • De Waaslandcup wordt voor de 22ste maal georganiseerd door VK White Boys SN, stamnummer 8101.
  • Het is een tornooi voor provinciale en gewestelijke teams in de categorieën U-7, U-8, U-9, U-10, U-11, U-12, U-13 en U-15.
  • De reglementen van de K.B.V.B. zijn van toepassing, behalve eventuele aanpassingen die in dit reglement zijn vermeld. Samengevat betekent dit dat het normale reglement is toegepast voor buitenspel, terugspeelbal, hoekschop, vrije trap, strafschop, doelschop en inworp.
  • De U-7 spelen 5 tegen 5.
  • De ploegen zorgen er steeds voor dat de spelers hun kidspas of identiteitskaart bij zich hebben. Deze worden mee afgegeven met het scheidsrechtersblad. Spelers zonder pas mogen niet deelnemen aan de wedstrijd, bij overtreding wordt de wedstrijd verloren met 5-0.
  • In de voorronde speelt elke ploeg vier wedstrijden, waarvan twee thuis en twee op verplaatsing. Deze wedstrijden worden aangevraagd door de thuisploeg.

Indien 2 teams van dezelfde club tegen elkaar worden uitgeloot dan mag deze wedstrijd niet als laatste worden afgewerkt om de fair play te garanderen!
De data worden doorgegeven aan de organiserende club en de uitslagen worden gemeld binnen de 24 uur via mail van.everbroeck.peter@telenet.be of GSM-nummer 0474/34 37 83.
De scheidsrechterbladen zijn de witte aanwezigheidslijsten en worden binnen de 48 uur verzonden naar VK White Boys , puitvoetstraat 37, 9100 Sint-Niklaas of kopie via mail.

De thuisploeg houdt een kopie beschikbaar voor het geval dat dit wordt opgevraagd door een bondsinstantie.

  • De wedstrijden voor de halve finales en finales worden aangevraagd door de organiserende club en zullen plaatsvinden op de terreinen van VK White Boys , Puitvoetstraat 37, 9100 Sint-Niklaas.
  • Alle voorronde wedstrijden mogen, in overeenkomst met de tegenstanders, in willekeurige volgorde gespeeld worden. Zij dienen enkel afgewerkt te zijn voor de einddatum : 18 april 2019

Na elke wedstrijd worden er door beide ploegen vijf strafschoppen genomen die eventueel kunnen meetellen bij het bepalen van de rangschikking (zie punt criteria voor de rangschikking).

  • De halve finales vinden plaats op zondag 21 april 2019 voor alle categorieën.
    De finales vinden plaats op Zondag 28 april 2019 voor alle categorieën.
  • De puntentelling is 3 punten per overwinning, 1 punt per gelijkspel en 0 punten bij nederlaag.
    De criteria voor de rangschikking bij gelijk puntenaantal na de voorronde is :
                   1 aantal overwinningen

2 doelpuntensaldo

3 aantal gemaakte doelpunten

4 de onderlinge confrontatie

5 aantal gescoorde strafschoppen na de wedstrijden

  • Een ploeg die forfait geeft of het terrein vroegtijdig verlaat, zal de wedstrijd met 5-0 of 0-5 verliezen.
  • Voor alle categorieën mogen 4 spelers (doelwachter inbegrepen) op de bank plaatsnemen en invallen. De vervangingen mogen doorlopend.
  • Alleen de begeleiders voorzien van de juiste armband mogen zich in de neutrale zone bevinden. De thuisploeg zorgt ervoor dat de wedstrijd zo vlot mogelijk kan verlopen.
  • De bezoekende ploeg zorgt voor eigen trainingsballen en elke ploeg zorgt voor een tweede stel truitjes.
  • Er mag bij de duiveltjes onder geen beding rechtstreeks gescoord worden bij een doeltrap  vanuit de hand of van op de grond.
    Bij duiveltjes en preminiemen mag nooit rechtstreeks gescoord worden bij een vrije trap. Een strafschopfout wordt steeds omgezet in een onrechtstreekse vrije trap.
  • De thuisploeg zorgt ervoor dat een exemplaar van dit reglement ter inzage ligt in het scheidsrechterslokaal.
  • Elke ploeg is door zijn inschrijving verplicht het reglement na te leven.
  • Bij dispuut, vragen of opmerkingen kan u contact opnemen met de tornooiverantwoordelijke
    Van Everbroeck Peter via mail : van.everbroeck.peter@telenet.be of gsm-nummer : 0474/343783

 

 

VK White Boys dankt alle clubs voor hun deelname en wenst hen een spannend en sportief verloop van dit tornooi toe.
 

                    


Inschrijvingen seizoen 18-19

De inschrijvingen voor de bestaande leden zullen doorgaan op volgende data:

  • vrijdag 3 augustus van 17u30 tem 19u00
  • vrijdag 24 augustus van 18u30 tem 20u00

Opgelet: Bestaande leden kunnen enkel inschrijven indien zij in het bezit zijn van een uitnodigingsbrief.  Zonder deze brief kan de aansluiting niet doorgaan.
Bent u deze brief verloren, neem dan contact op met het secretariaat: info@whiteboys.be

Nieuwe leden kunnen inschrijven op:

  • vrijdag 3 augustus van 17u30 tem 19u00, enkel categorieën U6, U7 en U8
  • vrijdag 24 augustus van 18u00 tem 20u00.
  • daarna op afspraak 

Belangrijke informatie bij de inschrijvingen:

  • Inschrijven kan enkel indien er nog plaats is binnen de leeftijdsgroep.  Snel zijn is dus de boodschap.
  • Vanaf U10 moeten aspirant leden eerst aan 3 proeftrainingen deelnemen.  Na een positieve evaluatie van de trainer kan er dan ingeschreven worden.
  • Het lidgeld kan enkel contact betaald worden, de club beschikt niet over een bankkaartlezer.
  • Om in te schrijven via kansenpas dient een formulier "Attest Vrijetijdsparticipatie" voor seizoen 2018-2018 en voor VK White Boys aangevraagd te worden bij het OCMW.  Zonder dit attest kan er geen korting worden toegestaan bij de inschrijving.
  • Nieuwe leden dienen hun kidsid / identiteitskaart mee te brengen, alsook die van één van beide ouders. Met bijhorende pincode van de identiteitskaart van de ouder indien mogelijk.
  • Nieuwe / aspirant leden met buitenlandse Europese nationaliteit dienen ook een formulier "Samenstelling van het gezin" aan te vragen op het stadhuis en deze mee te brengen.  Zonder dit formulier kan de aansluiting niet doorgaan.
  • Nieuwe / aspirant leden met buitenlandse NIET-Europese nationaliteit dienen ook een formulier "Bewijs van inschrijving in het vreemdelingen register in België" of het "Wachtregister voor politieke vreemdelingen in België" aan te vragen op het stadhuis en deze mee te brengen.  Zonder dit formulier kan de aansluiting niet doorgaan.

Open demo training U6, U7 en U8 op 03/08/2018

VK White Boys organiseert een open demo training voor U6, U7 en U8 op vrijdag 3 augustus om 17u30.

Op deze dag zal er ook mogelijkheid zijn tot inschrijving.

Vraag meer informatie via info@whiteboys.be


Eindronde 2018

De volgende wedstrijd voor de eindronde: 

donderdag 10 mei om 15:00 

VK White Boys - FC DKG Beervelde

Bij winst donderdag is er zondag opnieuw een thuiswedstrijd tegen Oudegem of Hofstade om 15u00.

Wij hopen alvast op een grote opkomst!

Vorige uitslagen: 

06/10/2018 FC Vurste-Semmerzake - VK White Boys: 1 - 2

 

 

 


Jeugdtrainers gezocht!

Gezien het grote aantal inschrijvingen zijn we nog op zoek naar enkele gemotiveerde trainers om onze jeugd op te leiden.

Meer bepaald zoeken we (hulp)trainers voor volgende categorieën:

  • U8 
  • U12

Indien u interesse zou hebben, laat ons dan zeker iets weten via email: info@whiteboys.be of telefoon: 0477/477046.


Communicatie verantwoordelijke gezocht

VK White Boys zoekt een communicatie verantwoordelijke voor de publicatie van artikels op de website en de nieuwsbrief.

 

Wedstrijdverslagen en artikels (evt met foto's) kunnen opgesteld worden in samenwerking met ouders, trainers en bestuur.


Start trainingen seizoen 2017-2018

De trainingen voor het seizoen 2017-2018 gaan van start vanaf maandag 7 augustus 2017.

Hierbij een overzicht van de trainingsdagen (onder voorbehoud van wijzigingen):

Maandag

18:15 : U9-A   U9-B   U10-A   U10-B   U15-A  

Dinsdag

18:15 : U8-A   U8-B   U11-A   U11-B   U13-A  

Woensdag

18:15 : U9-B   U9-A   U10-A   U10-B   U12-B   U12-A  

19:30 : U17-A   U21-A  

Donderdag

18:15 : U8-A   U8-B   U11-B   U11-A   U13-A  

Vrijdag

18:15 : U7-A   U12-B   U12-A   U15-A  

19:30 : U17-A   U21-A  

Meer informatie (oa over de trainers) vindt u op de jeugdpagina's van onze website.


Voorbereiding seniors zomer 2017

Datum Uur Onderwerp Score Reeks/leeftijdsgroep Soort
vr 28-07-2017 20:00 Sportkring Kemzeke - V.K. White-Boys St-Niklaas  -  Eerste Elftallen(H) Vriendschappelijk
wo 02-08-2017  20:00 V.K. White-Boys St-Niklaas(Bel) - K.S.K. Kallo(Bel)  -  Eerste Elftallen(H) Tornooi
zo 06-08-2017 13:00 Avanti Stekene - V.K. White-Boys St-Niklaas  -  Reserven(H) Vriendschappelijk
zo 06-08-2017 17:00 V.K. White-Boys St-Niklaas - F.C. Kaprijke-Bentille   3 - 1  (4 - 5)  Hofman sport Cup - 3A Beker
wo 09-08-2017 19:30 Sportkring Sint-Niklaas Kunsgrasterrein(Bel) - V.K. White-Boys St-Niklaas(Bel)  -  Eerste Elftallen(H) Tornooi
zo 13-08-2017 16:00 Fc Goalgetters St-Laureins - V.K. White-Boys St-Niklaas  -  Hofman sport Cup - 3A Beker
wo 16-08-2017  20:00 V.K. White-Boys St-Niklaas(Bel) - S.V. Eendracht Bazel(Bel)  -  Eerste Elftallen(H) Tornooi
zo 20-08-2017 16:00 V.K. White-Boys St-Niklaas - F.C. Lembeke  -  Reserven(H) Vriendschappelijk
zo 20-08-2017 18:00 V.K. White-Boys St-Niklaas - F.C. Lembeke  -  Hofman sport Cup - 3A Beker
do 24-08-2017  19:00 S.K. Lokeren Doorslaar(Bel) - V.K. White-Boys St-Niklaas(Bel)  -  Eerste Elftallen(H) Tornooi
do 24-08-2017 20:00 K.F.C. Moerbeke - V.K. White-Boys St-Niklaas  -  Eerste Elftallen(H) Vriendschappelijk
za 26-08-2017 17:00 V.K. Watervliet - V.K. White-Boys St-Niklaas  -  Reserven(H) Vriendschappelijk
za 26-08-2017 19:00 V.K. Watervliet - V.K. White-Boys St-Niklaas  -  Hofman sport Cup - 3A Beker