2de provinciale C

Kalender Reserven scroll naar beneden

Kalender U21  scroll naar beneden

Trainer T1: Tjorven Quintelier

T2 :Marc Van den Brouck

Keeperstrainer: William Van Den Broek 

Officiele team afgevaardigde: Ronan Zaman - Rony Stroobandt

Verzorgers: Eline D'Hooghe - Didier De Meyer

Spelers:

De Graeve Joren

Michael De Wilde

Robin Nique

Matthias Weyn

Yannick Wille

Kenny Heyndrickx

Lander Labie

Tim Trogh

Jens Pauwels

Thomas Van Cotthem

Arne Maes

Abdarrahman El Mahri

Kjell Maes

Robbe De Witte

Frederik Van Goethem

Tim Van Hemelryck

Angelo De Bock

Cisse Vermeulen

Jente Vandervreken

Daan Van Der Loo

2de provinciale C

Datum Match Uur Uitslag
za 03-09-2022 Sportkring Kemzeke - V.K. White-Boys St-Niklaas 19:30 1-0
zo 11-09-2022 V.K. White-Boys St-Niklaas - K. Sparta Waasmunster 15:00 0-0
za 17-09-2022 S.V. Eendracht Bazel - V.K. White-Boys St-Niklaas 20:00 0-3
zo 25-09-2022 V.K. White-Boys St-Niklaas - K.S.K. Kieldrecht 15:00 1-4
za 01-10-2022 K.F.C. Vrasene - V.K. White-Boys St-Niklaas 19:30 2-3
zo 09-10-2022 V.K. White-Boys St-Niklaas - Fc Dynamo Klein-Gent Beervelde 15:00 1-2 gestopt
zo 16-10-2022 K.V. Sint-Gillis - V.K. White-Boys St-Niklaas 15:00 1-4
zo 23-10-2022 V.K. White-Boys St-Niklaas - K.F.C. Sp. St.-Gillis Waas 15:00 2-4
zo 30-10-2022 K.F.C. Herleving Sinaai - V.K. White-Boys St-Niklaas 15:00 2-1
zo 06-11-2022 V.K. White-Boys St-Niklaas - K.A.V. Dendermonde 14:30 5-1
zo 13-11-2022 S.V. Zaffelare A - V.K. White-Boys St-Niklaas 15:00 4-0
zo 20-11-2022 V.K. White-Boys St-Niklaas - K.F.C. Jong Vl. Kruibeke 14:30 0-2
zo 08-01-2023 S.K. Lokeren Doorslaar A - V.K. White-Boys St-Niklaas verplaatst!!!!! 14:30
zo 04-12-2022 V.K. White-Boys St-Niklaas - K.S.K. Kallo 14:30 1-2
zo 11-12-2022 K.F.C. Juventus Schoonaarde A - V.K. White-Boys St-Niklaas 15:00
za 17-12-2022 K.S.K. Kieldrecht - V.K. White-Boys St-Niklaas 19:30
zo 15-01-2023 V.K. White-Boys St-Niklaas - K.V. Sint-Gillis 14:30
zo 22-01-2023 K.A.V. Dendermonde - V.K. White-Boys St-Niklaas 14:30
zo 29-01-2023 V.K. White-Boys St-Niklaas - K.F.C. Herleving Sinaai 14:30
zo 05-02-2023 V.K. White-Boys St-Niklaas - K.F.C. Vrasene 15:00
zo 12-02-2023 K.S.K. Kallo - V.K. White-Boys St-Niklaas 15:00
zo 26-02-2023 V.K. White-Boys St-Niklaas - S.V. Eendracht Bazel 15:00
zo 05-03-2023 Fc Dynamo Klein-Gent Beervelde - V.K. White-Boys St-Niklaas 15:00
zo 12-03-2023 V.K. White-Boys St-Niklaas - S.V. Zaffelare A 15:00
zo 19-03-2023 K.F.C. Jong Vl. Kruibeke - V.K. White-Boys St-Niklaas 15:00
zo 26-03-2023 V.K. White-Boys St-Niklaas - K.F.C. Juventus Schoonaarde A 15:00
zo 02-04-2023 V.K. White-Boys St-Niklaas - S.K. Lokeren Doorslaar A 15:00
zo 16-04-2023 K.F.C. Sp. St.-Gillis Waas - V.K. White-Boys St-Niklaas 15:00
zo 23-04-2023 V.K. White-Boys St-Niklaas - Sportkring Kemzeke 15:00
zo 30-04-2023 K. Sparta Waasmunster - V.K. White-Boys St-Niklaas 15:00

Reserven

Datum Match Uur Uitslag
vr 02-09-2022 Sportkring Sint-Niklaas - V.K. White-Boys St-Niklaas 19:30 0-5 ff
vr 09-09-2022 V.K. White-Boys St-Niklaas - Herleving Red Star Haasdonk A 20:00
vr 16-09-2022 Ksc Lokeren-Temse B - V.K. White-Boys St-Niklaas 19:30
vr 23-09-2022 V.K. White-Boys St-Niklaas - Sk Beveren A 20:00
vr 30-09-2022 K.F.C. Vrasene - V.K. White-Boys St-Niklaas 20:00
vr 07-10-2022 V.K. White-Boys St-Niklaas - K.S.K. Kallo 20:00
za15-10-2022 K.F.C. Jong Vl. Kruibeke - V.K. White-Boys St-Niklaas 15:00
vr 21-10-2022 V.K. White-Boys St-Niklaas - K.F.C. Herleving Sinaai A 20:00
vr 28-10-2022 K. Sparta Waasmunster - V.K. White-Boys St-Niklaas 19:30
vr 04-11-2022 V.K. White-Boys St-Niklaas - Sportkring Kemzeke 19:30
za 12-11-2022 K.S.K. Kieldrecht - V.K. White-Boys St-Niklaas 14:30
vr 18-11-2022 V.K. White-Boys St-Niklaas - K.F.C. Sp. St.-Gillis Waas 19:30
za 26-11-2022 K.F.C. Moerbeke A - V.K. White-Boys St-Niklaas 15:30
vr 02-12-2022 V.K. White-Boys St-Niklaas - S.K. Lokeren Doorslaar 19:30
vr 09-12-2022 K.V.K. Svelta Melsele - V.K. White-Boys St-Niklaas 20:00
vr 16-12-2022 V.K. White-Boys St-Niklaas - Sportkring Sint-Niklaas 19:30
vr 13-01-2023 Herleving Red Star Haasdonk A - V.K. White-Boys St-Niklaas 20:00
vr 20-01-2023 V.K. White-Boys St-Niklaas - Ksc Lokeren-Temse B 19:30
vr 27-01-2023 Sk Beveren A - V.K. White-Boys St-Niklaas 19:30
vr 03-02-2023 V.K. White-Boys St-Niklaas - K.F.C. Vrasene 20:00
vr 10-02-2023 K.S.K. Kallo - V.K. White-Boys St-Niklaas 20:00
vr 24-02-2023 V.K. White-Boys St-Niklaas - K.F.C. Jong Vl. Kruibeke 20:00
vr 03-03-2023 K.F.C. Herleving Sinaai A - V.K. White-Boys St-Niklaas 19:30
vr 10-03-2023 V.K. White-Boys St-Niklaas - K. Sparta Waasmunster 20:00
vr 17-03-2023 Sportkring Kemzeke - V.K. White-Boys St-Niklaas 20:00
vr 24-03-2023 V.K. White-Boys St-Niklaas - K.S.K. Kieldrecht 20:00
za 01-04-2023 K.F.C. Sp. St.-Gillis Waas - V.K. White-Boys St-Niklaas 15:00
vr 14-04-2023 V.K. White-Boys St-Niklaas - K.F.C. Moerbeke A 20:00
vr 21-04-2023 S.K. Lokeren Doorslaar - V.K. White-Boys St-Niklaas 20:00
vr 28-04-2023 V.K. White-Boys St-Niklaas - K.V.K. Svelta Melsele 20:00

Beloften U21

Datum Match uur uitslag
za 03-09-2022 V.K. White-Boys St-Niklaas Niv.2 - K.F.C. Herleving Sinaai Niv.2 14:30
za 10-09-2022 Ksc Lokeren-Temse Niv.3-2 - V.K. White-Boys St-Niklaas Niv.2 14:00
za 17-09-2022 V.K. White-Boys St-Niklaas Niv.2 - K.F.C. Heikant Zele Niv.2 14:30
vr 23-09-2022 S.C. City Pirates Antwerpen B Niv.2 - V.K. White-Boys St-Niklaas Niv.2 20:00
za 01-10-2022 V.K. White-Boys St-Niklaas Niv.2 - K.V.K. Robur-Hamme- Moerzeke Niv.3 14:30
za 08-10-2022 V.K. White-Boys St-Niklaas Niv.2 - F.C. Bosdam Beveren Niv.3-2 14:30
za 15-10-2022 K.F.C. Hoger Op Kalken Niv.3-2 - V.K. White-Boys St-Niklaas Niv.2 17:00
vr 21-10-2022 K.F.C. Herleving Sinaai Niv.2 - V.K. White-Boys St-Niklaas Niv.2 19:30
za 29-10-2022 V.K. White-Boys St-Niklaas Niv.2 - Ksc Lokeren-Temse Niv.3-2 14:00
vr 04-11-2022 K.F.C. Heikant Zele Niv.2 - V.K. White-Boys St-Niklaas Niv.2 19:30
za 12-11-2022 V.K. White-Boys St-Niklaas Niv.2 - S.C. City Pirates Antwerpen B Niv.2 14:00
za 19-11-2022 K.V.K. Robur-Hamme-Moerzeke Niv.3 - V.K. White-Boys St-Niklaas Niv.2 14:30
vr 25-11-2022 F.C. Bosdam Beveren Niv.3-2 - V.K. White-Boys St-Niklaas Niv.2 19:30
za 03-12-2022 V.K. White-Boys St-Niklaas Niv.2 - K.F.C. Hoger Op Kalken Niv.3-2 14:00