2de provinciale C

Kalender Reserven scroll naar beneden

Trainer T1: Tom De Cleen

T2 :Marc Van den Brouck

Keeperstrainer: William Van Den Broek 

Officiele team afgevaardigde: Ronan Zaman - Rony Stroobandt

Verzorgers: Eline D'Hooghe - Didier De Meyer

Spelers:

Van Daele Wout

De Graeve Joren

Robin Nique

Yannick Wille

Kenny Heyndrickx

Assadrati Faissal

Quiñonez Fernandez Alejandro

Lander Labie

Tim Trogh

Abdarrahman El Mahri

De Cock Sascha

Mahayri Mohamed-Rabi'E

Kjell Maes

Robbe De Witte

Frederik Van Goethem

Tim Van Hemelryck

Angelo De Bock

Rombaut Jarno

Cisse Vermeulen

Temsamani Boujnan Imran

Van Den Brouck Milan

Daan Van Der Loo

Belhaj Badreddine

Bouassab Jaouad

Van Puyenbroeck Senne

Noens Dries

Bezzahi Ouail

De Caigny Tim

2de provinciale C            kalender 2023-2024

Datum Match Uur Uitslag
zo 03-09-2023 V.K. White-Boys St-Niklaas - KFC Heikant Zele 15:00 0 - 2
zo 10-09-2023 Sportkring Nieuwkerken - V.K. White-Boys St-Niklaas 15:00 4 - 3
zo 17-09-2023 KFC Jong Vl Kruibeke - V.K. White-Boys St-Niklaas 15:00 0 - 0
zo 24-09-2023 V.K. White-Boys St-Niklaas - K.S.K. Kallo 15:00 0 - 1
zo 01-10-2023 K.F.C. Juventus Schoonaarde A - V.K. White-Boys St-Niklaas 15:00 1 - 1
zo 08-10-2023 V.K. White-Boys St-Niklaas - K.S.K. Kieldrecht 15:00 1 - 2
zo 15-10-2023 Rangers Opdorp - V.K. White-Boys St-Niklaas 15:00 0 - 3
zo 22-10-2023 V.K. White-Boys St-Niklaas - K.F.C. Vrasene 15:00 2 - 3
zo 29-10-2023 K.F.C. Sp. St.-Gillis Waas - V.K. White-Boys St-Niklaas 14:30 4 - 0
zo 05-11-2023 V.K. White-Boys St-Niklaas - K.F.C. Herleving Sinaai 14:30 1 - 4
zo 12-11-2023 KFC Moerbeke - V.K. White-Boys St-Niklaas 15:00 1 - 1
zo 19-11-2023 V.K. White-Boys St-Niklaas - KSK Grembergen 14:30 1 - 0
zo 26-11-2023 V.K. White-Boys St-Niklaas - K.V. Sint-Gillis 14:30 1 - 1
zo 03-12-2023 K. Sparta Waasmunster - V.K. White-Boys St-Niklaas 14:30 2 - 1
zo 10-12-2023 V.K. White-Boys St-Niklaas - Sportkring Kemzeke 14:30 2 - 0
zo 17-12-2023 K.S.K. Kallo - V.K. White-Boys St-Niklaas 14:30 3 - 1
zo 14-01-2024 V.K. White-Boys St-Niklaas - K.F.C. Jong Vl. Kruibeke 14:30 3 - 2
za 10-02-2024 K.S.K. Kieldrecht - V.K. White-Boys St-Niklaas 19:30 1 - 0
zo 28-01-2024 KSK Grembergen - V.K. White-Boys St-Niklaas 15:00 0 - 0
zo 04-02-2024 V.K. White-Boys St-Niklaas - KFC Moerbeke 15:00 1 - 1
zo 18-02-2024 V.K. White-Boys St-Niklaas - Rangers Opdorp 15:00 0 - 1
zo 25-02-2024 K.F.C. Herleving Sinaai - V.K. White-Boys St-Niklaas 15:00
zo 03-03-2024 V.K. White-Boys St-Niklaas - Sportkring Nieuwkerken 15:00
zo 10-03-2024 KFC Heikant Zele - V.K. White-Boys St-Niklaas 15:00
zo 17-03-2024 V.K. White-Boys St-Niklaas - K.F.C. Sp. St.-Gillis Waas 15:00
za 23-03-2024 Sportkring Kemzeke - V.K. White-Boys St-Niklaas 19:30
zo 07-04-2024 KV Sint-Gillis - V.K. White-Boys St-Niklaas 15:00
zo 14-04-2024 V.K. White-Boys St-Niklaas - K. Sparta Waasmunster 15:00
zo 21-04-2024 KFC Vrasene - V.K. White-Boys St-Niklaas 15:00
zo 28-04-2024 V.K. White-Boys St-Niklaas - KFC Juventus Schoonaarde A 15:00

Reserven   kalender 23-24

Datum Match Uur Uitslag
vr 01-09-2023 20:00 V.K. White-Boys St-Niklaas - Sportkring Sint-Niklaas 0 - 0
vr 08-09-2023 19:30 K.F.C. Herleving Sinaai - V.K. White-Boys St-Niklaas 0 - 0
vr 15-09-2023 20:00 V.K. White-Boys St-Niklaas - K.F.C. Sp. St.-Gillis Waas 7 - 4
za 23-09-2023 15:30 K.F.C. Moerbeke A - V.K. White-Boys St-Niklaas 8 - 1
vr 29-09-2023 20:00 V.K. White-Boys St-Niklaas - S.V. Eendracht Bazel A 2 - 3
vr 06-10-2023 20:00 K.S.K. Kallo A - V.K. White-Boys St-Niklaas 1 - 4
vr 13-10-2023 20:00 Herleving Red Star Haasdonk A - V.K. White-Boys St-Niklaas 8 - 1
vr 20-10-2023 20:00 V.K. White-Boys St-Niklaas - K.S.K. Kieldrecht A ff
vr 27-10-2023 20:00 V.K. White-Boys St-Niklaas - K.S.K. Beveren A 4 - 4
vr 03-11-2023 20:00 V.K. White-Boys St-Niklaas - K.F.C. Vrasene 3 - 2
vr 10-11-2023 20:00 K.V.K. Svelta Melsele - V.K. White-Boys St-Niklaas
vr 17-11-2023 20:00 V.K. White-Boys St-Niklaas - K.F.C. Jong Vl. Kruibeke
vr 24-11-2023 20:00 Sportkring Kemzeke - V.K. White-Boys St-Niklaas
vr 01-12-2023 20:00 Sportkring Sint-Niklaas - V.K. White-Boys St-Niklaas
vr 12-01-2024 20:00 V.K. White-Boys St-Niklaas - K.F.C. Herleving Sinaai
za 20-01-2024 14:30 K.F.C. Sp. St.-Gillis Waas - V.K. White-Boys St-Niklaas
vr 26-01-2024 20:00 V.K. White-Boys St-Niklaas - K.F.C. Moerbeke A
vr 02-02-2024 20:00 S.V. Eendracht Bazel A - V.K. White-Boys St-Niklaas
vr 16-02-2024 20:00 V.K. White-Boys St-Niklaas - K.S.K. Kallo A
vr 23-02-2024 20:00 V.K. White-Boys St-Niklaas - Herleving Red Star Haasdonk A
za 02-03-2024 K.S.K. Kieldrecht A - V.K. White-Boys St-Niklaas ff
vr 08-03-2024 20:15 K.S.K. Beveren A - V.K. White-Boys St-Niklaas
vr 15-03-2024 20:00 K.F.C. Vrasene - V.K. White-Boys St-Niklaas
vr 22-03-2024 20:00 V.K. White-Boys St-Niklaas - K.V.K. Svelta Melsele
vr 05-04-2024 20:00 K.F.C. Jong Vl. Kruibeke - V.K. White-Boys St-Niklaas
vr 12-04-2024 20:00 V.K. White-Boys St-Niklaas - Sportkring Kemzeke