3de provinciale E

Kalender Reserven scroll naar beneden

Oefenwedstrijden

Do    25-07-2024      19.30u        Vrasene - Whiteboys                          Vriendschappelijk

Za     27-07-2024      19.00u       Whiteboys - Moerbeke                      Hofmancup

Wo   31-07-2024       19.30u       Whiteboys - Berchem Sport          Vriendschappelijk

Zo     04-08-2024       16.00u      Moerbeke - Whiteboys                      Hofmancup

Di      06-08-2024      19.30u       Whiteboys - Klinge                              Vriendschappelijk

Wo    14-08-2024      19.30u       Whiteboys - Beveren 1ste prov    Vriendschappelijk

Di      20-08-2024      19.30u        Whiteboys - Overmere                     Vriendschappelijk

Vr     30-08-2024   eerste competitie wedstrijd reserven. Zie hieronder kalender reserven

Trainer T1: Tom De Cleen

T2 :Marc Van den Brouck

Keeperstrainer: William Van Den Broek 

Officiele team afgevaardigde: Ronan Zaman - Rony Stroobandt

Verzorgers: Eline D'Hooghe - Didier De Meyer

Spelers:

Van Daele Wout

De Graeve Joren

Robin Nique

Yannick Wille

Assadrati Faissal

Quiñonez Fernandez Alejandro

Abdarrahman El Mahri

Mahayri Mohamed-Rabi'E

Robbe De Witte

Tim Van Hemelryck

Rombaut Jarno

Cisse Vermeulen

Temsamani Boujnan Imran

Van Den Brouck Milan

Bouassab Jaouad

Van Puyenbroeck Senne

Noens Dries

Bezzahi Ouail

3de provinciale E            kalender 2024-2025

Datum Match Uur Uitslag

Reserven   kalender 2024-2025

Datum Match Uur Uitslag
vr 30-08-2024 V.K. White-Boys St-Niklaas - K.F.C. Moerbeke A 20:00
vr 06-09-2024 Sportkring Kemzeke - V.K. White-Boys St-Niklaas 20:00
vr 13-09-2024 V.K. White-Boys St-Niklaas - K.S.K. Beveren A 20:00
vr 20-09-2024 K.F.C. Vrasene A - V.K. White-Boys St-Niklaas 20:00
vr 27-09-2024 K.F.C. Herleving Sinaai A - V.K. White-Boys St-Niklaas 20:00
vr 04-10-2024 V.K. White-Boys St-Niklaas - Rangers Opdorp 20:00
za 12-10-2024 K.S.K. Klinge A - V.K. White-Boys St-Niklaas 15:00
vr 18-10-2024 V.K. White-Boys St-Niklaas - K.V.K. Svelta Melsele 20:00
za 26-10-2024 K.S.K. Kieldrecht - V.K. White-Boys St-Niklaas 14:30
vr 01-11-2024 V.K. White-Boys St-Niklaas - V.K.S. Hamme-Zogge 20:00
vr 08-11-2024 Herleving Red Star Haasdonk A - V.K. White-Boys St-Niklaas 20:00
vr 15-11-2024 V.K. White-Boys St-Niklaas - K.S.K. Kallo 20:00
vr 22-11-2024 K. Sparta Waasmunster - V.K. White-Boys St-Niklaas 20:00
vr 29-11-2024 V.K. White-Boys St-Niklaas - K.F.C. Jong Vl. Kruibeke A 20:00
za 07-12-2024 K.F.C. Sp. St.-Gillis Waas - V.K. White-Boys St-Niklaas 14:30
za 14-12-2024 K.F.C. Moerbeke A - V.K. White-Boys St-Niklaas 15:30
vr 10-01-2025 V.K. White-Boys St-Niklaas - Sportkring Kemzeke 20:00
vr 17-01-2025 K.S.K. Beveren A - V.K. White-Boys St-Niklaas 20:00
vr 24-01-2025 V.K. White-Boys St-Niklaas - K.F.C. Vrasene A 20:00
vr 31-01-2025 V.K. White-Boys St-Niklaas - K.F.C. Herleving Sinaai A 20:00
za 08-02-2025 Rangers Opdorp - V.K. White-Boys St-Niklaas 14:00
vr 14-02-2025 V.K. White-Boys St-Niklaas - K.S.K. Klinge A 20:00
vr 21-02-2025 K.V.K. Svelta Melsele - V.K. White-Boys St-Niklaas 20:00
vr 07-03-2025 V.K. White-Boys St-Niklaas - K.S.K. Kieldrecht 20:00
za 15-03-2025 V.K.S. Hamme-Zogge - V.K. White-Boys St-Niklaas 14:30
vr 21-03-2025 V.K. White-Boys St-Niklaas - Herleving Red Star Haasdonk A 20:00
vr 28-03-2025 K.S.K. Kallo - V.K. White-Boys St-Niklaas 20:00
vr 04-04-2025 V.K. White-Boys St-Niklaas - K. Sparta Waasmunster 20:00
vr 11-04-2025 K.F.C. Jong Vl. Kruibeke A - V.K. White-Boys St-Niklaas 20:00
vr 25-04-2025 V.K. White-Boys St-Niklaas - K.F.C. Sp. St.-Gillis Waas 20:00