U10
Trainingen :
U10 G woensdag en vrijdag 18.15 - 19.30
T1: Karel Meyssen
u10 W Maandag en woensdag 18.15 - 19.30
T1: Ruben Van Handenhove
U10 AO kalender 23-24
Datum | Uur | Onderwerp | Reeks/leeftijdsgroep | Locatie |
---|---|---|---|---|
za 13-01-2024 | 09:30 | V.K. White-Boys St-Niklaas B Niv.2-1 - K.S.K. Kieldrecht A Niv.2-1 | 2-Gewestelijk U10 AO | Cmp: Campus VK White Boys |
za 20-01-2024 | 10:00 | Sportkring Sint-Niklaas B Niv.2-1 - V.K. White-Boys St-Niklaas B Niv.2-1 | 2-Gewestelijk U10 AO | Cmp: Camp Sportstad Meesterstr |
za 27-01-2024 | 11:00 | Fc Sint-Niklaas Niv.2-1 - V.K. White-Boys St-Niklaas B Niv.2-1 | 2-Gewestelijk U10 AO | Cmp: Puyenbekestadion |
za 03-02-2024 | 09:30 | V.K. White-Boys St-Niklaas B Niv.2-1 - K.F.C. Vrasene B Niv.1 | 2-Gewestelijk U10 AO | Cmp: Campus VK White Boys |
za 17-02-2024 | 12:30 | K.S.K. Klinge Niv.1 - V.K. White-Boys St-Niklaas B Niv.2-1 | 2-Gewestelijk U10 AO | Cmp: KSK.Klinge |
za 24-02-2024 | 09:30 | V.K. White-Boys St-Niklaas B Niv.2-1 - W.S. Meerdonk Niv.2-1 | 2-Gewestelijk U10 AO | Cmp: Campus VK White Boys |
za 02-03-2024 | 11:30 | Sportkring Kemzeke Niv.1 - V.K. White-Boys St-Niklaas B Niv.2-1 | 2-Gewestelijk U10 AO | Kriekepitte |
za 09-03-2024 | 09:30 | K.S.K. Kieldrecht A Niv.2-1 - V.K. White-Boys St-Niklaas B Niv.2-1 | 2-Gewestelijk U10 AO | Cmp: Kriekeputten |
za 16-03-2024 | 09:30 | V.K. White-Boys St-Niklaas B Niv.2-1 - Sportkring Sint-Niklaas B Niv.2-1 | 2-Gewestelijk U10 AO | Cmp: Campus VK White Boys |
za 23-03-2024 | 09:30 | V.K. White-Boys St-Niklaas B Niv.2-1 - Fc Sint-Niklaas Niv.2-1 | 2-Gewestelijk U10 AO | Cmp: Campus VK White Boys |
za 06-04-2024 | 09:30 | K.F.C. Vrasene B Niv.1 - V.K. White-Boys St-Niklaas B Niv.2-1 | 2-Gewestelijk U10 AO | Gemeentel Sportcmplex Braderic |
za 13-04-2024 | 09:30 | V.K. White-Boys St-Niklaas B Niv.2-1 - K.S.K. Klinge Niv.1 | 2-Gewestelijk U10 AO | Cmp: Campus VK White Boys |
za 20-04-2024 | 13:00 | W.S. Meerdonk Niv.2-1 - V.K. White-Boys St-Niklaas B Niv.2-1 | 2-Gewestelijk U10 AO | Cmp: Margrietstraat |
za 27-04-2024 | 09:30 | V.K. White-Boys St-Niklaas B Niv.2-1 - Sportkring Kemzeke Niv.1 | 2-Gewestelijk U10 AO | Cmp: Campus VK White Boys |
U10 AP kalender 23-24
Datum | Uur | Onderwerp | Reeks/leeftijdsgroep | Locatie |
---|---|---|---|---|
za 13-01-2024 | 10:30 | Verbr. Zwijndrecht A Niv.2 - V.K. White-Boys St-Niklaas A Niv.3 | 2-Gewestelijk U10 AP | Kerkenkouter |
za 20-01-2024 | 11:00 | V.K. White-Boys St-Niklaas A Niv.3 - Sporting Burcht F.C. A Niv.2 | 2-Gewestelijk U10 AP | Cmp: Campus VK White Boys |
za 27-01-2024 | 10:00 | K.F.C. Heikant Zele Niv.2 - V.K. White-Boys St-Niklaas A Niv.3 | 2-Gewestelijk U10 AP | Ter Heide |
za 03-02-2024 | 11:00 | V.K. White-Boys St-Niklaas A Niv.3 - K. Sparta Waasmunster Niv.2 | 2-Gewestelijk U10 AP | Cmp: Campus VK White Boys |
za 17-02-2024 | 11:00 | V.K. White-Boys St-Niklaas A Niv.3 - K.S.K. Kallo Niv.2 | 2-Gewestelijk U10 AP | Cmp: Campus VK White Boys |
za 24-02-2024 | 10:30 | K.F.C. Sp. St.-Gillis Waas Niv.2 - V.K. White-Boys St-Niklaas A Niv.3 | 2-Gewestelijk U10 AP | Cmp: Sportcomplex Houtvoort |
za 02-03-2024 | 11:00 | V.K. White-Boys St-Niklaas A Niv.3 - K.V.K. Robur-Hamme- Moerzeke A Niv.2 | 2-Gewestelijk U10 AP | Cmp: Campus VK White Boys |
za 09-03-2024 | 11:00 | V.K. White-Boys St-Niklaas A Niv.3 - Verbr. Zwijndrecht A Niv.2 | 2-Gewestelijk U10 AP | Cmp: Campus VK White Boys |
za 16-03-2024 | 11:30 | Sporting Burcht F.C. A Niv.2 - V.K. White-Boys St-Niklaas A Niv.3 | 2-Gewestelijk U10 AP | De Wallen |
za 23-03-2024 | 11:00 | V.K. White-Boys St-Niklaas A Niv.3 - K.F.C. Heikant Zele Niv.2 | 2-Gewestelijk U10 AP | Cmp: Campus VK White Boys |
zo 07-04-2024 | 11:15 | K. Sparta Waasmunster Niv.2 - V.K. White-Boys St-Niklaas A Niv.3 | 2-Gewestelijk U10 AP | Frank Baurstraat |
za 13-04-2024 | 10:00 | K.S.K. Kallo Niv.2 - V.K. White-Boys St-Niklaas A Niv.3 | 2-Gewestelijk U10 AP | Cmp: Kapeldijk |
za 20-04-2024 | 11:00 | V.K. White-Boys St-Niklaas A Niv.3 - K.F.C. Sp. St.-Gillis Waas Niv.2 | 2-Gewestelijk U10 AP | Cmp: Campus VK White Boys |
za 27-04-2024 | 09:30 | K.V.K. Robur-Hamme- Moerzeke A Niv.2 - V.K. White-Boys St-Niklaas A Niv.3 | 2-Gewestelijk U10 AP | Cmp: Kauter Gem. Sportstadion |