U9

Trainingen:

U9G : Woensdag en vrijdag 18.15 - 19.30

Trainer : Karel Meyssen

U9W :  Maandag en woensdag 18.15 - 19.30

Trainer : Robin Baetens

U9R : Dinsdag en donderdag 18.15 - 19.30

Trainer : Kenny Heyndrickx

U9 A   (AT)

Datum Uur Onderwerp Reeks/leeftijdsgroep Locatie
za 03-09-2022 14:00 V.K. White-Boys St-Niklaas C Niv.2 - K.F.C. Jong Vl. Kruibeke Niv.2 Gewestelijk U9 AT Cmp: WB.St.Niklaas
za 10-09-2022 10:00 K.S.K. Kallo Niv.2 - V.K. White-Boys St-Niklaas C Niv.2 Gewestelijk U9 AT Cmp: Kapeldijk
za 17-09-2022 14:00 V.K. White-Boys St-Niklaas C Niv.2 - S.V. Eendracht Bazel Niv.2-1 Gewestelijk U9 AT Cmp: WB.St.Niklaas
za 24-09-2022 09:30 Sportkring Kemzeke Niv.2 - V.K. White-Boys St-Niklaas C Niv.2 Gewestelijk U9 AT Cmp: Kriekepitte
za 01-10-2022 14:00 V.K. White-Boys St-Niklaas C Niv.2 - Project Dynamisch Kruibeke Niv.2 Gewestelijk U9 AT Cmp: WB.St.Niklaas
za 08-10-2022 11:30 Sporting Burcht F.C. A Niv.2 - V.K. White-Boys St-Niklaas C Niv.2 Gewestelijk U9 AT Cmp: Sp. Burcht FC
za 15-10-2022 14:00 V.K. White-Boys St-Niklaas C Niv.2 - Verbr. Zwijndrecht Niv.2-1 Gewestelijk U9 AT Cmp: WB.St.Niklaas
za 22-10-2022 09:30 K.F.C. Jong Vl. Kruibeke Niv.2 - V.K. White-Boys St-Niklaas C Niv.2 Gewestelijk U9 AT Cmp: Kerkeputte
za 29-10-2022 14:00 V.K. White-Boys St-Niklaas C Niv.2 - K.S.K. Kallo Niv.2 Gewestelijk U9 AT Cmp: WB.St.Niklaas
za 05-11-2022 09:30 S.V. Eendracht Bazel Niv.2-1 - V.K. White-Boys St-Niklaas C Niv.2 Gewestelijk U9 AT Cmp: Vilain XIIII
za 12-11-2022 14:00 V.K. White-Boys St-Niklaas C Niv.2 - Sportkring Kemzeke Niv.2 Gewestelijk U9 AT Cmp: WB.St.Niklaas
za 19-11-2022 10:00 Project Dynamisch Kruibeke Niv.2 - V.K. White-Boys St-Niklaas C Niv.2 Gewestelijk U9 AT Cmp: Barbierstraat
za 26-11-2022 14:00 V.K. White-Boys St-Niklaas C Niv.2 - Sporting Burcht F.C. A Niv.2 Gewestelijk U9 AT Cmp: WB.St.Niklaas
za 03-12-2022 10:00 Verbr. Zwijndrecht Niv.2-1 - V.K. White-Boys St-Niklaas C Niv.2 Gewestelijk U9 AT Cmp: Kerkenkouter

U9 B   (AR)

Datum Uur Onderwerp Reeks/leeftijdsgroep Locatie
za 03-09-2022 11:00 V.K. White-Boys St-Niklaas B Niv.2 - F.C. Oppuurs Niv.2 Gewestelijk U9 AR Cmp: WB.St.Niklaas
za 10-09-2022 11:30 K.V.K. Robur-Hamme- Moerzeke Niv.2-1 - V.K. White-Boys St-Niklaas B Niv.2 Gewestelijk U9 AR Cmp: Kauter Gem Sportstadion
za 17-09-2022 11:00 V.K. White-Boys St-Niklaas B Niv.2 - Willebroekse Sportvereniging Niv.2-1 Gewestelijk U9 AR Cmp: WB.St.Niklaas
za 24-09-2022 10:30 Londerzeel United A Niv.2 - V.K. White-Boys St-Niklaas B Niv.2 Gewestelijk U9 AR Cmp: Steenhuffelstraat
za 01-10-2022 11:00 V.K. White-Boys St-Niklaas B Niv.2 - Kalfort Puursica A Niv.2-1 Gewestelijk U9 AR Cmp: WB.St.Niklaas
za 08-10-2022 11:00 K.F.C. Baasrode Niv.2 - V.K. White-Boys St-Niklaas B Niv.2 Gewestelijk U9 AR Cmp: Molenberg
za 15-10-2022 11:00 V.K. White-Boys St-Niklaas B Niv.2 - K. Hove Sport B Niv.2-1 Gewestelijk U9 AR Cmp: WB.St.Niklaas
zo 23-10-2022 10:00 F.C. Oppuurs Niv.2 - V.K. White-Boys St-Niklaas B Niv.2 Gewestelijk U9 AR Cmp: FC Oppuurs
za 29-10-2022 11:00 V.K. White-Boys St-Niklaas B Niv.2 - K.V.K. Robur-Hamme- Moerzeke Niv.2-1 Gewestelijk U9 AR Cmp: WB.St.Niklaas
za 05-11-2022 09:30 Willebroekse Sportvereniging Niv.2-1 - V.K. White-Boys St-Niklaas B Niv.2 Gewestelijk U9 AR Cmp: Willebroekse SV
za 12-11-2022 11:00 V.K. White-Boys St-Niklaas B Niv.2 - Londerzeel United A Niv.2 Gewestelijk U9 AR Cmp: WB.St.Niklaas
za 19-11-2022 11:15 Kalfort Puursica A Niv.2-1 - V.K. White-Boys St-Niklaas B Niv.2 Gewestelijk U9 AR Cmp: Kalfort Puursica
za 26-11-2022 11:00 V.K. White-Boys St-Niklaas B Niv.2 - K.F.C. Baasrode Niv.2 Gewestelijk U9 AR Cmp: WB.St.Niklaas
za 03-12-2022 09:00 K. Hove Sport B Niv.2-1 - V.K. White-Boys St-Niklaas B Niv.2 Gewestelijk U9 AR Cmp: Hove Sp.

U9 C  (AU)

Datum Uur Onderwerp Reeks/leeftijdsgroep Locatie
za 03-09-2022 11:00 V.K. White-Boys St-Niklaas A Niv.3 - Sportkring Sint-Niklaas C Niv.3-2 Gewestelijk U9 AU Cmp: WB.St.Niklaas
za 10-09-2022 09:30 Fcs Mariekerke-Branst A Niv.3 - V.K. White-Boys St-Niklaas A Niv.3 Gewestelijk U9 AU Cmp: Branst A
za 17-09-2022 11:00 Fc Sint-Niklaas Niv.2 - V.K. White-Boys St-Niklaas A Niv.3 Gewestelijk U9 AU Cmp: Puyenbekestadion
za 24-09-2022 11:00 V.K. White-Boys St-Niklaas A Niv.3 - F.C. Blaasveld A Niv.3-2 Gewestelijk U9 AU Cmp: WB.St.Niklaas
za 01-10-2022 11:00 K.F.C. Volh. Wintam Eikevliet A Niv.3-2 - V.K. White-Boys St-Niklaas A Niv.3 Gewestelijk U9 AU Cmp: Wintam
za 08-10-2022 11:00 V.K. White-Boys St-Niklaas A Niv.3 - Kon. Olvac A Niv.3 Gewestelijk U9 AU Cmp: WB.St.Niklaas
za 15-10-2022 09:00 R. Sp. Tisselt A Niv.3-2 - V.K. White-Boys St-Niklaas A Niv.3 Gewestelijk U9 AU Cmp: Sp. Tisselt
zo 23-10-2022 10:30 Sportkring Sint-Niklaas C Niv.3-2 - V.K. White-Boys St-Niklaas A Niv.3 Gewestelijk U9 AU Cmp: Sportcentrum Meesterstr.
za 29-10-2022 11:00 V.K. White-Boys St-Niklaas A Niv.3 - Fcs Mariekerke-Branst A Niv.3 Gewestelijk U9 AU Cmp: WB.St.Niklaas
za 05-11-2022 11:00 V.K. White-Boys St-Niklaas A Niv.3 - Fc Sint-Niklaas Niv.2 Gewestelijk U9 AU Cmp: WB.St.Niklaas
za 12-11-2022 09:30 F.C. Blaasveld A Niv.3-2 - V.K. White-Boys St-Niklaas A Niv.3 Gewestelijk U9 AU Cmp: F.C. Blaasveld
za 19-11-2022 11:00 V.K. White-Boys St-Niklaas A Niv.3 - K.F.C. Volh. Wintam Eikevliet A Niv.3-2 Gewestelijk U9 AU Cmp: WB.St.Niklaas
za 26-11-2022 09:00 Kon. Olvac A Niv.3 - V.K. White-Boys St-Niklaas A Niv.3 Gewestelijk U9 AU Olvac - Mariƫnborgh
za 03-12-2022 11:00 V.K. White-Boys St-Niklaas A Niv.3 - R. Sp. Tisselt A Niv.3-2 Gewestelijk U9 AU Cmp: WB.St.Niklaas